2021 yılı Astroloji Tahminleri?

02.01.2021
640
2021 yılı Astroloji Tahminleri?

2021 yılı , Kova burcundaki Jüpiter ve Satürn arasındaki büyük kavuşmanın büyük etkisinin dışa doğru dalgalanmasıyla kendini duyuran yeni bir dönemin itici gücüyle giriyor . 2020’de eski bir dönemin sonunu kolektif olarak zor doğum kasılmalarına katlanmak zorunda kalırken, 2021 astrolojisi, toplumun tüm yönlerinde patlayacak geniş kapsamlı değişikliklere sürekli olarak adapte olmayı gerektirecek. Jüpiter ve Satürn’ün yılın başında gökyüzündeki yakınlığı , küreselin geçtiğimiz yılı boyunca ortaya çıkan sayısız toplumsal sorunu ve eşitsizliği ele almak için gereken reformları ve yenilikçi çözümleri yaratma umudunun yol gösterici yıldızı olacak. pandemi.

2021 astrolojisi, öncelikle Jüpiter ve Satürn’ün önceki yıl Plüton ile kavuşum oluşturmaktan, yeni yılda Boğa burcunda Uranüs ile katalitik kare açıları oluşturmaya kadar olan hareketi etrafında odaklanıyor. Kova burcundaki Jüpiter, 17 Ocak’ta Uranüs’le yalnızca bir kare açı oluşturacak, Satürn ise 17 Şubat, 14 Haziran ve 23 Aralık’ta Uranüs ile üç kare açı oluşturacak. Uranüs, toplumsal sistemler üzerinde yıkıcı bir etki yaparak, modası geçmiş yapılar ve küresel kültürlerin değişen ihtiyaçlarını karşılayabilenlerin hızlı gelişimi. İşlerin varoluş şekline olan bağlılığı bırakmak ve toplumsal yapıların yeniden düzenlenmesi sırasında ortaya çıkacak olan yaratıcı potansiyeli keşfetmek zorunlu olacaktır.

Ocak, 6 Ocak’ta Boğa’ya girecek ve ayın geri kalanını Jüpiter, Satürn ve Uranüs arasındaki uçucu gerilimleri artırarak geçireceği için Ocak büyük bir patlama ile başlıyor. Muhtemelen artan sosyal huzursuzluklar ve ani arızalar ve atılımlar getirecek hızlı değişiklikler olacaktır.

Şubat ayına geldiğinde, bizzat deneyimlediğimiz her türlü yeniden şekillenmeye uyum sağlama fırsatımız olacak, çünkü Merkür Kova’da geri dönecek ve Güneş, Venüs, Jüpiter ve Satürn de Kova burcunu işgal edecek. Şubat ayının ikinci yarısında, hayatımızın hem iç hem de dış seviyelerde nasıl değiştiğine dair daha fazla netlik kazanabiliriz, bu da meydana gelen değişiklikleri kucaklamayı derinleştirirken daha fazla istikrar ve yaratıcılık geliştirmenin yollarını ayırt etmemize yardımcı olabilir.

Yılın ikinci çeyreği Ocak ve Şubat aylarından daha sakin başlayacak, ancak Merkür, Venüs ve güneşin Uranüs ile kavuşumda ve Satürn ile kare açılarda hareket edeceği Nisan sonu ve Mayıs başında değişim tekrar hızlanmaya başlayacak. . Tutulmalar, Merkür’ün İkizler’deki geri dönüşü ve Satürn ile Uranüs arasındaki ikinci kare nedeniyle Mayıs ayının ikinci yarısı ve Haziran ayının ilk yarısında artan hareket ve değişken değişimler devam edecek olsa da, Jüpiter’in 13 Mayıs’ta Balık’a girişi olacaktır. meleksel bir umut işareti olabilir. Jüpiter, geleneksel ikametgahının işaretine dalmak, 28 Temmuz’da Kova burcuna dönene kadar, karşılaştığımız her türlü zorluktan yararlanmak ve arabuluculuk yapmak için bir ilham kaynağı ve yaratıcı fikirler kaynağı olmaya devam edecek.

2021-astroloji-tahminler

2021’in üçüncü çeyreği, 20 Haziran’da Balık’ta geriye doğru hareket eden Jüpiter’in ve 22 Haziran’da Merkür’ün doğrudan İkizler’de konuşlandırılmasıyla başlayacak. Temmuz ayı, üçüncü çeyreğin en önemli ayı olacak çünkü Aslan burcundaki Mars, 1 Temmuz’da Satürn ile Uranüs arasındaki sürtüşmeyi alevlendirecek, ardından Aslan’daki Venüs, 6 Temmuz’dan 8 Temmuz’a kadar aynısını yapacak. Venüs ve Mars oluştuğunda 13 Temmuz’da Aslan’da bir kavuşumda, ilişkilerinizde ne istediğinizi ve kendinizi nasıl yaratıcı bir şekilde ifade etmek istediğinizi kabul etmek için önemli bir zaman olacak. Ağustos ayı ve Eylül ayının ilk yarısı, Temmuz ayında dengeden çıkan her şeyi istikrara kavuşturmak için iyileştirici bir dönem olabilir.

2021’in son çeyreği, Terazi’deki Merkür’ün Terazi’deki Mars ile birleşerek ilişkisel dinamikleri test edecek yıkıcı bir etki yaratmasıyla başlayacak. Ekim, hayattaki amacımızı yeniden canlandırabilecek katartik deneyimler getirecek olsa da, Kasım ayında gelen artan dalgalanma dalgaları olacak, geçmeye hazır olmamız gerekecek. Akrep’teki Mars ve Merkür, Kasım ayının ilk yarısında Satürn ile Uranüs arasında çatışmayı tetiklerken, 19 Kasım’da Boğa’da bir ay tutulması ve 3 Aralık’ta Yay burcunda bir güneş tutulması, önemli dönüm noktalarına işaret edecek önemli olayların akışını hızlandıracak. hikayemizde.

2021’in son ayı, kişisel ve toplumsal yapıların değişmeye devam edeceğini ve hayatımızı yeniden şekillendirdiğimiz yolları derinleştirmemiz gerektiğini açıkça ortaya koyacak. Venüs tüm ayı Oğlak burcundaki Pluto ile yakın bir yerde geçireceğinden, Aralık ayı arzularımızın köklerini araştıracak ve Venüs 19 Aralık’ta geri hareket edecek. 23 Aralık’ta Satürn ve Uranüs arasındaki son tam kare görünümü de deneyimleyeceğiz. Gerçek olmayan her şeyi atmamız ve kendimizi eski kısıtlamalardan özgürleştirme olasılığını benimsememiz gerekecek. Jüpiter’in 28 Aralık’ta Balık burcuna girişi, 2021 yaklaşırken mevcut olan geniş potansiyele doğru bize rehberlik edebilecek bir ışık feneri görevi görecek.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
morruj
Merhaba,2020 sonlarında başlayan bu serüvenimizde sizler için en net araştırmalarımızla hizmet vermeyi hedefleyen en yeni nesil kadın sitesi olarak, kuruluşun yöneticisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

haberler, sağlık, fitnes,kadın sitesi,kadın portalı