5 Adımda Mor Ruj Seçimi!

10.01.2021
888
5 Adımda Mor Ruj Seçimi!

Ruj, çağlar boyunca her kadının temel makyaj malzemelerinin bir parçası olmuştur. Diğer tüm kozmetikler arasında rujlar, değerli dudaklarımızı düşündüğümüzde öncü olarak öne çıkıyor. Rutin makyaj rejiminizi tamamlayan, çantanızdaki temel renk çubuğu. Çoğu erkek için tüm rujlar aynıdır ve her rujun tonları aynı temel renklerin etrafında dönüyormuş gibi görünür. Biz kadınlardan bahsederken, biliyoruz ki her bakışta farklı bir gölge var. Belirli bir ruj gölgesi tüm görünümünüzü ya yapabilir ya da sabote edebilir. Kıyafetinizle doğru rengi seçmek mutlak bir zorunluluktur. Yanlış ruj rengi moda ve stil açısından çok acımasız olabilir. Konuyu kaybedecekmişsin gibi görünüyor? Endişe etmeyin! Biz senin için burdayız.

 

Mor Ruj Trend

Mor Ruj Trend

Bugün piyasada temel pembelerden mor ve turuncu gibi daha sınırlı tonlara kadar pek çok renk tonu olabilir, ancak elinizde sadece basit bir gölge testine bağlı olarak rujun rengini seçmemenizi tavsiye ederiz.

Son zamanlarda mor ruj trendi ve mor rujlu ünlülerin artan kırmızı halı görünümleri göz önüne alındığında, birçok kadın gölgeyi denemeye isteklidir, ancak mor ruj süper seksi olduğu için bu kadar güçlü bir gölgeyi nasıl kullanacağını bilmeden geri adım atın.  süper şık ve maalesef çoğu görünüme dahil edilmesi çok zor. Genellikle kadınlar pembeleri ve kırmızıları doğru alma eğilimindedir, ancak mor gibi daha keskin tonları kullanırken biraz kaybolurlar. Bu yüzden mor ruj kullanımı konusunda size yardımcı olmaya karar verdik.

İşte Mor Ruj Kullanmak İçin En İyi İpuçları:

1. Cilt Tonunuza Göre Seçim

Mor rujun nasıl giyileceğine dair tüm ipuçlarının en önemlisi, ten renginize en uygun mor ruj tonunu seçmeye zaman ayırmaktır. Daha koyu morlar ve daha açık morlar var ve bazıları size süper seksi ve şık bir görünüm verirken, diğerleri size o kadar iyi görünmeyebilir.

Adil Cilt İçin Mor Ruj

Daha koyu ten rengine sahip bayanlar, muhtemelen kırmızı ve mor arasındaki ince çizgide kalanlara benzer şekilde koyu ten için mor ruj sürmek daha iyi görüneceklerdir. Daha açık ten tonlarına sahip bayanlar, açık ten için mor ruj seçimi tercih ederken, yani tonlarca daha serin morlar arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Koyu Ten İçin Mor Ruj

2. Nötr Göz Makyajı

Yüzünüzde yalnızca bir özelliği vurguladığınız koyu rujlar sürmenin basit, iyi bilinen bir temel kuralı vardır, bu ya gözleriniz ya da dudaklarınız olabilir. Ya seksi, güzel çizgili kedi gözlerini ya da doğal görünen dumanlı gözü tercih edin.

 

Mor Ruj Giymenin Yolları

3. Kusursuz Cilt

Genelde bütün mor ruj görünümüyle ilişkilendirilen şeylerden biri, kadifemsi pürüzsüz, kusursuz cilttir. Şekillendirme yapıyorsanız, bir allık veya vurgulayıcı kullanarak bunları minimumda tutmaya çalışın. Mor rujla mat bir görünüm muhteşem görünüyor.

Mor Ruj Trend

Cesur bir rujunuz olduğunda, yüzünüzün geri kalanı nötr ve parlamadan uzak tutulmalıdır, sadece güzel bir porselen bebek gibi görüneceğiniz için değil, aynı zamanda tüm görünüme şık bir kod verdiği için.

4. Uzun Süren Ruj

Koyu bir ruj sürerken, her yerde leke bırakmamasını sağlamalısınız çünkü bu kaçınmak isteyebileceğiniz dağınık bir deneyimdir. Çözüm, ikincil hasar konusunda endişelenmenize gerek kalmadan daha sık takabileceğiniz uzun süreli, lekesiz bir ruju tercih etmektir.

Koyu Ten İçin Mor Ruj

5. Doğru Saç Stilini Seçmek

Giysileriniz koyu olduğunda ve saçlarınız da koyu ve yıpranmış olduğunda, mor ruj şık şıklık demez, felaket anlamına gelir. Öte yandan sarı saçlı bayanlar, çekici esmerlerin yaptığı gibi, genellikle bunlar için endişelenmek zorunda değiller. Ancak, tanrı tarafından yetenekli bir şeyi mükemmel hale getirmeniz adildir. Mor renkli bir rujla giderken hem kıyafetinizi hem de saç stilinizi iyice düşünmelisiniz. Görünümünüzü önemli ölçüde yükseltebilir diye, mor rujla tüm görünümünüz hakkında şüphe duyduğunuzda son dakika değişiklikleri yapmaktan korkmayın.

Mor Lolipstick ile Ünlüler

Öyleyse, mor ruj kullanmak sizin için büyük bir hayır mı yoksa büyük bir evet mi? Bulmak için denemeniz gerekecek. En azından bu ipuçlarının size belki bir gün ünlü “ mor ruj ” a bir şans vermeniz için ilham vereceğini umuyoruz .

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
morruj
Merhaba,2020 sonlarında başlayan bu serüvenimizde sizler için en net araştırmalarımızla hizmet vermeyi hedefleyen en yeni nesil kadın sitesi olarak, kuruluşun yöneticisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

haberler, sağlık, fitnes,kadın sitesi,kadın portalı