Bir ilişkide kaçınılması gereken 10 hata!

26.12.2020
630
Bir ilişkide kaçınılması gereken 10 hata!

Bir ilişkide kaçınılması gereken 10 hata

“Hayır, böyle devam edemeyiz.” Bu cümleyi defalarca söylerseniz veya duyarsanız, bir şeylerin doğru olmadığı anlamına gelir. İşte bazı ipuçları. Ve her şey yoluna girecek!

“Hayır, böyle devam edemeyiz . ” Bu cümleyi her şeyin çoğuna veya ağzına göre onlarca kez söyler veya duyarsanız, bir şeylerin doğru olmadığı anlamına gelir. İlişki kesinlikle güçten güçlenmeye gitmiyor ve her geçen gün kötü alışkanlıkların sendikanızı daha da zayıflattığıkesin! Bunun olmaması için işte birkaç tavsiye: herhangi bir ilişkiyi baltalayan 10 hatadan kaçının!

  1. Kaliteli zamanı paylaşmamak

Bir ilişkinin yürümesi için gerekli olan herhangi bir şey varsa, birlikte geçirdiğiniz zamandır. Hayatınızın bir bölümünü arkadaşlarınıza ve ailenize adamak tamamen normaldir, ancak partnerinizi ihmal etmemelisiniz. Mükemmel dengeyi bulmanız önemlidir. Dahası ve birçok çiftin düşündüğünün aksine, örneğin birlikte televizyon seyretmek aslında birbirleriyle vakit geçirdikleri ve birbirleriyle vakit geçirdikleri anlamına gelmez. Aşk dinamiklerinde evlilik etkileşimi önemlidir.

  1. Tılsımın solmasına izin verin

İlişki zamanla ilerledikçe, iltifatlar pratikte yok olana kadar kaybolur. İlişkinin büyüdüğü, her birinin diğerinin en iyisini ve en kötüsünü bildiği doğrudur ve gelecekten ve birlikte gitmek zorunda kalacakları yoldan çok daha fazla eminler, ancak bu, birbirlerine belirli şeyleri hatırlamak zorunda olmadıkları anlamına gelmez – Size uyan renk veya yeşil gözlerin ne kadar güzel olduğu gibi – günün daha kolay geçmesine yardımcı olan küçük ikramlar ve elbette, kulaktan kulağa bir gülümsemeyle. Bunun tersi, küçük olsa bile, çiftin kalbinde yalnızca hasara neden olacak ve rutini her ikisi için de üzücü bir arkadaş haline getirecektir.

  1. Nasıl dinleyeceğini bilmemek

Mutlu bir ilişkide iletişim hayati önem taşır. Ancak iletişimin sadece konuşmak olmadığını anlayın. Aynı zamanda pasif olarak dinlemektir. Esastır ve esastır. Bununla birlikte, partnerinizin genellikle sizin fikrinize ihtiyacı vardır, bu nedenle pasif bir şekilde dinlemek başını sallamak, başını sallamak, başını sallamak değildir! Şu ana konsantre olun ve bu zamanı partnerinize ayırın. Zayıf veya yetersiz iletişim, çözülmesi ve üstesinden gelinmesi zor olan çatışmalar yaratır.

 

  1. İlişkiyi bir öncelik haline getirmemek

Arkadaşlar, aile, iş … Çocuklar! Evet, bir ilişkiyi etkileyebilir ve onu dikkatsiz, boş hale getirebilirler. Partneriniz öncelik ölçeğinizde ne kadar aşağıdaysa, ilişkiniz o kadar zarar görür. Aşırılıklar da iyi değildir – deniz için çok değil, karada çok fazla – bu yüzden kendinizi ihmal etmemelisiniz. İdeal olan , çiftin kendi önemini bulurken kendisini önemli hissetmesini sağlayan bir denge bulmaktır .

  1. Kalıcı şikayetler

Yapıcı eleştiri her zaman memnuniyetle karşılanır – sadece sevgi dolu bir ilişkide değil, aynı zamanda her tür ilişkide. Ama dikkat et! “Çizgiyi” kolayca aşabilir ve yapıcı eleştiriden kötü niyetli ve sürekli eleştiriye geçebilirler . Bu, herhangi bir ilişkinin sağlıklı ve güçlü bir şekilde büyümesini ve gelişmesini sağlamaktan ziyade, onu yıpratan bir şeydir.

  1. Diğerini kendi imajımız ve benzerliğimizle biçimlendirmeye çalışın

Çiftin istediğiniz şeyi yapması veya yapması gerekmez! Diğerinde her zaman, yolumuzu şekillendirmeye çalışmadan ancak kabul edebileceğimiz belirli özellikler vardır. Davranışınızı ve mizacınızı daha iyi hale getirmeye odaklanın ve bu, inatçılığın gücünden çok daha çekici bir teşvik olacaktır. Ve bu yüzden, her şeyin çoğunu sizin için değişir ve gözünüzde daha da iyi hale gelebilir.

  1. Sorunlardan ve tartışmalardan kaçının

Tartışın, tartışın ve tartışın. Düzenli olarak yaptığınız bir şey mi? Çözüm diyalogdur. Pek çok çift, aslında öyle olmadıkları halde, belirli bir konu üzerinde anlaşmış gibi davranarak ciddi bir hata yapar. Sorunlar hakkında konuşmayarak, korkunç tartışmalardan kaçınılır. Bu tutum ilişkiniz için iyi değildir, çünkü zamanla bu kızgınlığın gözle görülür bir şekilde ve kontrolsüzce büyümesine neden olur. Aslında yapabileceğiniz en iyi şey konuşmaktır . Sorunlarınız ve farklılıklarınızla olgunlukla yüzleşin ve duygularınızı çekinmeden birbirinizle paylaşın.

  1. Sözler, sözler

Herhangi bir ilişkinin temeli güvendir, bu yüzden lütfen söz verin. Ne tutabileceğine söz ver. Gerçekçi ve ihtiyatlı olun . Yalan, teslimatı buruşturur. Aşkı buruşturur.

  1. Akran sadakatini test etmek

Şüphesiz çoktan aklınızdan geçti mi? Başkalarının sevgisini test etmeyin! Birbirinin sadakati, diğerinin sadakati … Güveninizi , yanınızdaki kişinin güvenini etkileyecek ve hiçbir sorunu çözmeyecektir.

  1. Kamu skandalları

Halk arasında bir “sahne”, arkadaş grubunuz içinde bir tartışma … Kesinlikle kaçınmanız gereken bir şey! Çiftin sorunları bu şekilde çözülecek: çift olarak! İzleyiciler, olası yorumları, tartışmanın başarılı bir sonuca varmasını yalnızca engelleyecektir.

Bu tür davranışları durdurun! Bu tür davranışlardan kaçının! Ve partnerinizle olan ilişkinizin bu tavsiyenin uygulanmasıyla gelişeceğine inanın!

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
morruj
Merhaba,2020 sonlarında başlayan bu serüvenimizde sizler için en net araştırmalarımızla hizmet vermeyi hedefleyen en yeni nesil kadın sitesi olarak, kuruluşun yöneticisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

haberler, sağlık, fitnes,kadın sitesi,kadın portalı