Burçlara Göre Cinsellik Sırları!

28.12.2020
1.609
Burçlara Göre Cinsellik Sırları!

Akrep, tüm burçların en akıllısı olarak ününe sahip olabilir, ancak her burcun onları kıvrandıran kendi tuhaflığı vardır. Aslında, 12  burcun her biri farklı vücut parçalarıyla ilişkilidir ve hangisinin bize şaşırtıcı erojen bölgeler hakkında biraz fikir verebileceğini bilmek.  

Yani, yatak odasında fazladan kredi almak istiyorsanız, her burç için bu seks sırlarına bir bakın!

KOÇ BURCU

Bir Koç ile yatağa girdiğinizde , toplayabileceğiniz tüm tutku, gaddarlık ve yoğunluğu getirmeyi unutmayın. Hem Koç erkekleri hem de Koç kadınları kendiliğindenlik için enayilerdir. Sürprizleri severler, özellikle yatak odasında. İlgi duymalarını sağlamak için tüm numaralarınızı aynı anda açıklamayın. Onları parmak uçlarında tutmak, o ayak parmaklarını kıvrık tutar.

Koç başı yönettiği için, onlara baş masajı yaparak biraz ekstra zevk ekleyin.

 

BOĞA BURCU

Boğa aşkının numarası yavaş ve istikrarlı . Rahat ve lüks ortamlarda sevişmeyi severler. Yumuşak yastıklar veya lüks içinde kendilerini kaybedebilecekleri bir tür rahat yer, burada anahtar nokta. Kesinlikle ambiyansı atlamayın.

Venüs gibi bir cetvel ile romantizm hem uzun bir yol gider Toros erkekler ve Toros kadınlar . Bir şeyleri renklendirmek istiyorsanız, karışıma biraz yiyecek ekleyin. Ruh halinizi ayarlayın, belki büyük etkinliğe geçmeden önce mum ışığında bir akşam yemeği ile başlayabilirsiniz.

Boğa boynu yönetir, bu yüzden nazik öpücükler onların gizli erojen bölgelerini ateşler.

 

İKİZLER BURCU

“Zihin seksi” terimi size bir şey ifade ediyor mu? Eğer bir İkizler erkek veya kadınla doğru şekilde sevişmek istiyorsanız , bu gerekir. Sevişme, waaaaay’e ilk fiziksel etkileşiminizden önce başlamalıdır. Baştan çıkarma fısıltılarıyla başlamalı, gelecek zevklerin ipuçlarıyla dolu. Bir İkizler’in zihni, onu birlikte bulmaya çalışacak ve uyarılmalarını artıracaktır. Bu şekilde, ilk dokunuşunuz maksimum beklentiyle karşılanacaktır. Gerçekten baharatlı olmasını istiyorsanız, yatak odasının dışında tutun.

İkizler elleri yönetir, bu yüzden onlara bir el masajı yapmayı deneyin veya parmaklarını nazikçe emip avuçlarını öpün.  

 

YENGEÇ BURCU

Bir Yengeç ile sevişmek, onun gerçekten içine girmesi için duygusal bir deneyim olmalıdır. Onları gerçekten önemsediğinizi ve tamamen vücutlarında olmak için güvende olduklarını hissetmeleri gerekir . Herkesin bakıcısı oldukları için, arada bir ilgilenilmekten çekinmezler, bu yüzden onları ele geçirmekten ve onlara biraz hükmetmekten çekinmeyin. Nazik dokunuşlar, tatlı okşamalar ve komutlar ve sert konuşmalarla dengelenmiş bir sürü öpüşme, işleri gerçekten canlandırabilir. Nazik sevgi ile BDSM arasındaki çizgiyi aşmak, Yengeç erkeğiniz veya  Yengeç kadınınız için sadece bir bilet olabilir .

Sevgilinizin göğsünde biraz zaman geçirin. Oradaki öpücükler ve vuruşlar sadece zevklerini büyütecek.

 

ASLAN BURCU

Aslanlar , özellikle yatak odasında yıldız olmayı severler. Hiçbir şey bir Aslan erkeğini veya bir Aslan kadını bir ibadetten daha fazla eritemez. Onlara ne kadar seksi hissettirirseniz, haklı olduğunuzu o kadar çok kanıtlamak isteyeceklerdir. Tek işiniz, onlara sahip olduğunuz en seksi ve en iyi hissettirmek ve tam olarak ne olacaklar. Bu aşıkların sizi yatak odasında memnun etme yeteneklerinden emin olmaları gerekir. Tatmin etmeyi hedeflerler, ancak ancak bunu yapabileceklerini temin ettiğinizde. Size verdikleri kadar zevk verebiliyorsanız bonus puan.

Üst sırt masajı ile başlayın, meme ucunu biraz oynatın ve ileri gitmekte fayda var.

 

BAŞAK BURCU

Başaklar seks konusunda pratik olsalar da (yani: “Üreme için gerekliliktir!” Ve “Stresi serbest bırakır ve genel sağlığınızı iyileştirir!”), Aynı zamanda cinsiyeti tamamen zevk olarak anlayabilirler.  Başak erkekleri ve Başak kadınları , memnun olmayı ve memnun olmayı amaçlayan yetenekli sevgililerdir. Sevişmelerinden gurur duyuyorlar ve sizden de aynısını yapmanızı bekliyorlar. Başaklar tamamen ayrıntılarla ilgilidir ve onlar için yaptığınız tüm küçük şeyleri kesinlikle fark edecek ve takdirlerini gösterecektir. Ayrıca, bir Başak ucubesini almak için tamamen aşağıdır, bu yüzden biraz kirlenmekten kutsal olmayın.

Mideye özellikle dikkat ederek orta gövde bölgesinde çalışın. Bazı insanlar ekstra hassas göbek düğmelerine sahiptir, bu yüzden hafifçe basın. 

 

TERAZİ BURCU

Terazi aşkınızla romantizmi getirin . Yatak odasına kadar şaraba ve yemek yemeye bayılıyorlar. Mum ışığı ve şampanya sadece özel günler için değildir. Senin Yapımı Terazi erkek veya Terazi kadını his special kendi kalp ve onların yatak ısınma anahtarıdır. Memnun etmeyi severler ama birlikte oldukları kişinin çabalarına değer olduğundan emin olmak isterler. Ayrıca, Terazi’nin bir hava burcu olduğunu unutmayın , çok tatlı fısıltılar ve baştan çıkarıcı sözler onları heyecanlandırmaya yardımcı olur. Onları değerli olduğunuza ikna etmek için sözlerinizi kullanmak uzun bir yol kat eder.

Terazi aşığınıza sırt masajı sunarken yanlış gidemezsiniz ve bir sonraki seviyeye geçmeye hazır olduğunuzda, bu sinyalleri hafifçe sırtını öperek gönderin. 

 

AKREP BURCU

Zodyakın en baştan çıkarıcı işaretlerinden birinin sizi, baştan çıkarılmak istemediklerine inandırmasına izin vermeyin.  Akrep , muhtemelen insanların yatak odası istismarlarını düşündüklerinde düşündükleri ilk işaretlerden biridir. Ve iyi bir nedenden ötürü: Sevgili olmak için doğarlar, muhtemelen mümkün olduğunu bilmediğiniz zevke giden yollarını sezinleyerek.

Peki, Akrep erkeğinizi veya Akrep kadınınızı nasıl memnun edersiniz ? İki yol: Birincisi, sizi memnun etmeleri için hüküm sürmelerini sağlayın, kendinizi onlara açacak kadar savunmasız olmanıza izin verin, zevkin derinliklerine yolculuk edin; ve iki, zaman zaman devralın, onların bedenlerini sizinkini dinledikleri gibi dinleyerek, her santimini keşfederek.

Akrep kuralları – tahmin ettiniz – seks organlarımız, bu yüzden bir Akrep ile çuvalın içindeyken sözlü olmaktan çekinmeyin.

 

YAY BURCU

Keşif, Yay aşığınızla oyunun adıdır  . Onu yatak odasında (ve dışında) taze tutmak, Sag erkeğinizin veya Sag kadınının ilgisini çekmenin tek yoludur . Mümkün olduğu kadar çok farklı yer, rol ve oyuncak deneyin. En önemli kısım, bunun eğlenceli olduğundan emin olmaktır – yatakta kahkaha ve aptallığı kucaklayın, çünkü hayatı fazla ciddiye almak asla bir sarkma olmadı. Bununla birlikte, yeni şeyler öğrenme konusunda ciddiler, bu yüzden yatakta öğrenci ve öğretmen olmaya hazır olun.

Yay, kalçaları ve uylukları yönetir, bu nedenle iç uyluklarını okşayarak veya öperek biraz ekstra zevk ekleyin.

 

OĞLAK BURCU

Çünkü Oğlak , yönetim kurulu odasında kendi oyun üstünde olmak çoğundan daha biraz daha fazla baskı hissediyor kesinlikle onlar yatak odasında tepesinde olmak istiyorum anlamına gelmez. Kişisel Oğlak adam ya Oğlak gal gece, amirite tarafından gün ve alt tarafından bir patron ?! Sınırlarını zorlamaktan, onlara henüz keşfetmedikleri şeyleri göstermekten çekinmeyin. Belirli bir sevişme türü konusunda tutkuluysanız, onlara nasıl yapıldığını gösterin. Onları gerçekten açan şey bu.

İşin garibi, Oğlak dizleri yönetiyor. Onları orada öpüp okşayarak veya daha iyisi diz çökmelerini söyleyerek heyecanı yaratın.

 

KOVA BURCU

Ne kadar tuhaf ve tuhafsa, Kova burcunuz onu o kadar çok sevecektir  . Bu işaret “kutu içinde” değil, olabildiğince kutunun dışında olmak istiyorlar. İlk deneyimleri sizinle paylaşmak istiyorlar – bu tek başına bir dönüş. Ayrıca, şimdiye kadar karşılaştığınız en eşsiz kişi olduklarını bilmek onları daha özel hissettiriyor. Kova burcu bir erkeğin veya Kova kadınının zihni keskindir, bu nedenle fiziksel uyarılmadan önce zihinsel uyarılmanın önemini unutmayın.

Ayak bileklerini öperek biraz ekstra zevk ekleyin. Gerginliği artırmak için önceden ayakkabılarını yavaşça çıkararak bir gösteri yapın. 

 

BALIK BURCU

Balıklar duygularıyla hareket eder, onları tutkulu ve yaratıcı aşıklar yapar. Ayaklarından süpürülmek, gözlerinin kamaşması, yemek yemesi ve bir prenses veya prens gibi davranılmasını istiyorlar. Seviştiklerinde, müzik yapmak ya da soyut bir resim yapmak gibi. Perdenin ötesindeki bir yere giriyorlar ve sizi de beraberinde getiriyorlar. Balık erkeğiniz veya Balık kadını için ruh halini belirlemek için ,  onların en yaratıcı ve tutkulu hallerine adım atın, sonra yolculuğun tadını çıkarın. Onların arzularını ve ihtiyaçlarını sezmeye çalışın, onların sizi coşkusuna götürmelerine izin verin. Sizin için aynısını yapacaklar.

Balıklar tamamen ayak fetişiyle ilgilidir. Ön sevişme olarak bir ayak masajı yapın ve küçük bir ayak-ağzı hareketinden de çekinmeyin.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
morruj
Merhaba,2020 sonlarında başlayan bu serüvenimizde sizler için en net araştırmalarımızla hizmet vermeyi hedefleyen en yeni nesil kadın sitesi olarak, kuruluşun yöneticisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

haberler, sağlık, fitnes,kadın sitesi,kadın portalı