Deniz Kenarında Evlilik Teklifleri

02.01.2021
1.040
Deniz Kenarında Evlilik Teklifleri

Deniz Kenarında Evlilik Teklifi Organizasyonu

Romantik ve unutulmaz bir evlilik teklifi etmek istiyorsanız sahil kenarında yapılan organizasyonları mutlaka göz önünde bulundurmalısınız .

Peki sahilde evlilik teklifinde dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir? Her şeyi senin için yazdık!

Deniz Kenarında Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır?
Plajlar çiftlerin sıklıkla tercih ettiği romantik noktalardan biridir . Hem deniz meltemi hem de dalgaların sesleri eşliğinde tek başına yürüme fikri birçok çiftin ilgisini çekiyor. Bu plana bir evlilik teklifi eklerseniz unutulmaz anlar ortaya çıkar!
İnsanlar genellikle deniz kenarında evlilik teklifi için düğün organizasyon şirketleriyle çalışır . Ancak bazı damatlar , tüm dekorasyon ve planları arkadaşları ile yapmayı tercih edebilir. Bir organizasyon firması ile çalışıyorsanız; Senaryolardan dekorasyonlara, balonlardan bir buket güllere kadar ihtiyacınız olan her şeyi size sağlar.

Antalya'da düğün organizatörü

Kumsalda evlenme teklifi şu şekilde kademeli olarak ilerliyor:

  • Eşinizi sahilde keyifli bir yürüyüşe çıkarırsınız.
  • Firma ile planladığınız organizasyondan 3-4 saat önce hazırlıklar yapılmaktadır . Tül kumaşlarla süslenmiş çardak yerleştirilir. Bu pergolanın altında çift ​​için romantik bir yemek masası hazırlanır.
  • Evlenme teklifi yapacağınız sahile geldiğinizde; sizi fenerler veya balonlarla süslenmiş kırmızı halı kaplı bir yolla selamlıyorum. Bu adımdan sonra kız arkadaşınız heyecanlanmaya başlar.
  • Fotoğraf ve video ekibi plaja girdiğiniz andan itibaren bu anları ölümsüzleştirmeye başlıyor.
  • Teklif için özel olarak hazırlanan bölgeye geldiğinizde size bir buket gül verecekler. Sen almak tek taş yüzük cebinizden ve eşinize bu kozu.
  • Siz evlenme teklif ederken , ekip tarafından volkan gösterileri ve konfeti havaya uçurulur. Ayrıca bu anı daha da romantik hale getirecek bir şarkı da koyarlar.
  • Evlenme teklifinden sonra sizi yemek masasına götürüyorlar. Bu masada size hizmet veren bir servis görevlisi var.
  • Ortalama 2-3 saat süren aktivitede yemek sonrası dans edip dilediğiniz gibi fotoğraf çekebilirsiniz. Etkinlik sonrası firma tarafından çekilen tüm fotoğraf ve videolar tarafınıza teslim edilir.

Kumsalda Evlilik Teklifi Düzenlenirken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Plaj önerisi fikirleri kulağa her zaman iyi gelse de, bu organizasyonu daha da harika kılmak için dikkate alınması gereken bazı şeyler var.

Öncelikle sahilde evlilik teklifi yapılacağı için hava durumunu kontrol etmek çok önemli. Özellikle yağmurlu ve rüzgarlı olmayan bir tarih seçmelisiniz. Aksi takdirde aşırı deniz ve rüzgar, organizasyonu vaktinden önce sonlandırmanıza neden olabilir.

Deniz kenarında evlenme teklif edeceksen kız arkadaşına topuklu ayakkabı giymemeye dikkat etmelisin. Kumsalda yürümek onun için çok keyifli olmayacak. Bunu deniz kenarında bir yürüyüş yaparak ve belki bir kahve içeceğinizi söyleyerek başarabilirsiniz.

Kumsalda ateş yakacağınız bir ortam yaratacaksanız akşamları düzenlemeye özen gösterebilirsiniz. Aksi takdirde sıcak havalarda yanan yangın ikinizin de bunalmasına neden olabilir.

Akşam evlilik teklifi yapacaksanız gök feneri ile bu anı daha da güzelleştirebilirsiniz . Karanlık gökyüzündeki gök feneri güzel manzaralar ortaya çıkaracak.

İsterseniz canlı müzik yemek sırasında çalınacak, önceden ayrıntılı olarak şirket ile görüşmelisiniz. Keman veya solo gitar çalan müzisyenler genellikle sahilde evlilik teklifi organizasyonlarına davet edilmektedir. Müzisyene sizin ve ikinizin beğendiğiniz bir şarkıyı önceden söyleyip çalmasını isteyebilirsiniz.Antalya düğün

Plaj Önerisi Süslemeleri
Düğün organizasyon firmaları tarafından sahilde evlilik teklifi için birçok farklı konsept oluşturulabilir . Bunun standardı şu şekildedir: Tülle süslenmiş çardak , gül yapraklı yemek masası, kalp şeklinde mumlar, meşaleli giriş sırası!

Kumsalda evlenme tekliflerinde ağırlıklı olarak kırmızı renkler kullanılıyor. Ancak farklı renkler de seçebilirsiniz.

Evlilik teklifi sahilde olacağından bu süslemeler ile sınırlı kalmanıza gerek yok. Örneğin bohem tarzı seven bir çift iseniz ; minderler, led ışıklar, bitkiler ve makrolarla süslenmiş bir konsept yaratabilirsiniz. Hippi çadırları bile ortama daha güzel bir atmosfer katabilir.

Deniz Kenarında Evlilik Teklifi Paketinin Maliyeti Sahilde
evlilik teklifi organizasyon fiyatları isteğe göre değişmektedir. Sunulan standart paketler arasında yemek servisi, dekorasyon, fotoğraf ve video çekimi, müzik, servis personeli ve etkinlik planlama gibi birçok hizmet yer alıyor .

Sahilde evlilik teklifinin paket fiyatı ekstra isteklerinize göre değişmektedir. Fiyatları etkileyen bir diğer faktör de organizasyon süresidir! Minimum paket içindeki organizasyonlar ortalama 1 saat sürmektedir. Paketler yükseldikçe bu süre artar ve 3 saate kadar çıkabilir.

Firmaların VIP araçlarla satın alma, pankart hazırlama , evlilik teklifi için özel video klipler oluşturma , havai fişek gösterisi yapma ve sahilde fotoğraf köşesi yapma gibi birçok ekstra hizmeti bulunuyor . Bunlardan birini seçerseniz, ayrıca ücretlendirilecektir.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
morruj
Merhaba,2020 sonlarında başlayan bu serüvenimizde sizler için en net araştırmalarımızla hizmet vermeyi hedefleyen en yeni nesil kadın sitesi olarak, kuruluşun yöneticisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

haberler, sağlık, fitnes,kadın sitesi,kadın portalı