Burç Yorumları: 27 ARALIK 2020 – 2 OCAK 2021

28.12.2020
711
Burç Yorumları: 27 ARALIK 2020 – 2 OCAK 2021

2020 sona yaklaşırken, bu yılın başlangıçta beklediğimizden ne kadar farklı olduğunu toplu olarak düşünüyor olacağız. Yukarıdaki yıldızlar bize bu hafta dolunayın tetiklediği yumuşak, duygusal ve nostaljik bir titreşim getirecek.

Ancak bundan önce 27 Aralık, Oğlak burcundaki güneş ile Boğa burcundaki Uranüs arasında ilahi bir üçgen açı ile haftamıza başlıyor . Bu canlı enerji, hayatınıza heyecan, güven ve olumlu değişiklikler getirecek. Rutinimizi sarsma ve daha fazla kendiliğindenliği ve tutkuyu kucaklama dürtüsünü hissedeceğiz. Konfor alanımızın dışına çıkabilirsek, şu anda yeni maceralar yaşanabilir. Kendinize meditasyon yapma fırsatı verirseniz , 2021’inize entegre edebileceğiniz ani kişisel açıklamalarınız bile olabilir.

29 Aralık’ta Yengeç burcunda bir dolunay var. Bu yıl Yengeç burcunda birçok ışık var: Ocak’ta bir ay tutulması, Haziran’da bir güneş tutulması, Temmuz’da yeni bir ay ve şimdi son bir dolunay. Bu enerjinin bizi yıl boyunca nasıl etkilediğini kesinlikle hatırlayacağız. Kanser, evle, geçmişimizle, ailemizle ve köklerimizle bağları olan bir burçtur. Hepsinin en hassas işaretlerinden biri olarak bilinir.

Birkaç gün önce ve sonra hissedilecek olan bu dolunayda duygularımızda topraklanacağız. Bu daha yumuşak frekans, bu yıl öğrendiklerimizi gerçekten düşünmemize yardımcı olabilir ve umarım zorluklara rağmen, daha güçlü bir benlik ve duygusal güvenlik duygusu oluşturduğumuz için minnettar oluruz. Kişinin burcu ne olursa olsun, bu evde rahatlamak, kalplerimizle temasa geçmek ve yeni yıl için niyetler belirlemek için güzel bir an olacak. 31 Aralık’ta saat gece yarısına vurduğunda, ay gökyüzünün bu bölümünde kalmaya devam edecek.

30 Aralık, Yay burcundaki Venüs, Balık burcundaki Neptün’ü kare açı yapacak. Burada ateş suyla çarpışarak duman oluşturuyor. Bu bizi önemli hayal kırıklıklarına veya bundan yararlanmaya açık hale getirebilir. Kendimizi daha aşağı, güvensiz ve çarpık bir gerçeklik duygusu içine hapsolmuş hissedebiliriz. Güven sorunları ortaya çıkabilir ve önümüzdeki gerçekleri görmezden gelirsek ilişkilerimiz zarar görebilir.

Oğlak burcundaki Merkür, 1 Ocak’ta Balık’ta Neptün’ü altı olacak. Zihnimiz yaratıcı fikirlerle dolu olacak. Yepyeni bir yıla girerken şefkatli ve yaratıcı bir şekilde iletişim kurabiliriz.

Haftanın sonunda, ateşli gezegenimiz Mars, gölge sonrası aşamasını 2 Ocak’ta terk edecek. Mars, 2020 Haziran ayının sonundan beri Koç burcundaydı ve sonunda, zorlu bir mücadelenin ardından hızına geri dönecek. eylül ayından kasım ayına kadar retrograd. 2021’e girerken yaşam hızının hızla başlamasını bekleyin.

haftalık-burç-aralık-27-2020-ocak-2-2021

Haftanın Başlıca Geçişleri 

12/27 – Oğlak burcunda Güneş Boğa burcunda üçgen Uranüs 

12/29 – Yengeçte Dolunay 

12/30 – Venüs Yay Meydanı’nda Neptün Balık’ta 

1/2 – Koç burcundaki Mars gölgeden ayrılır

KOÇ

Dördüncü güneş evinizdeki dolunay, bu haftaki ana olay Koç burcu olacak. Bu, bir ev, emlak veya aile meseleleriyle ilgili bir sonuç getirebilir.

BOĞA BURCU

29 Aralık, güneşin üçüncü iletişim eviniz olan Toros’ta bir dolunay ortaya çıkaracak. Bu, büyük bir başarı için önemli bir yazma, konuşma, markalama veya pazarlama girişimi başlatmanıza izin verebilir.

İKİZLER BURCU

Güneş ikinci eviniz İkizler’de dolunaya hazırlanın. Bu aydınlatıcı 29 Aralık’ta yükselişe geçecek ve yıl sonuna kadar size heyecan verici para haberleri getirebilir.

YENGEÇ

Bu hafta burcunuzdaki dolunay ile tüm gözler üzerinizde olacak. Bu aydınlatıcı nihayet içten bir kişisel hedefi kavramanıza izin verebilir.

ASLAN

Bu hafta uzanma ve kendini toparlanma ihtiyacını hissedeceksin Aslan. Güneşin on ikinci yalnızlık evinde bir dolunay, yoğun bir yeni yıl başlamadan önce rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

BAŞAK

Bir arkadaşınızdan muhteşem bir olay veya mutlu bir haber bu hafta önünüze gelebilir Başak. Güneş on birinci topluluk evinizde bir dolunay, yeni yıl geldiğinde sizi sevinçle karşılayabilir.

 TERAZİ

Kariyerin bu hafta gökyüzünü aydınlatacak, Terazi. Onuncu başarı evinizdeki dolunay, büyük bir profesyonel dönüm noktası getirecektir.

AKREP

Bu hafta güneşin dokuzuncu genişleme evindeki dolunay geldiğinde, Scorpio, konfor bölgenizi geride bırakıp yeni bölgelere uçmaya kesinlikle aç olacaksınız.

YAY BURCU

Güneş sekizinci evinize bu hafta dolunay geldiğinde yakınlık aklınızda olacak, Yay. En derin istekleriniz ve ihtiyaçlarınızla iletişime geçin ve bunları sizi şimdi destekleyebilecek birine iletin.

OĞLAK

Bu hafta dolunay, güneş yedinci ortaklık eviniz Oğlak burcunu vurguluyor. Bu güzel armatür, yıl sonu şenlikleri sırasında önemli bir başkasıyla daha da yakınlaştığınızı görebilirdi.

KOVA

Tatil havasına rağmen, yılın sonunda önemli bir profesyonel proje olan Aquarius’a odaklanacaksınız. Eğer işsiz kaldıysan, şimdi yeni bir pozisyon bulabilirsin.

BALIK BURCU

Bu hafta kalbinizin neşeyle şişmesine ve patlamasına izin verin, Balık. Güneş enerjisi beşinci evinizde bir dolunay, size hem aşk hem de yaratıcı bolluk için fırsatlar getirecek.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
morruj
Merhaba,2020 sonlarında başlayan bu serüvenimizde sizler için en net araştırmalarımızla hizmet vermeyi hedefleyen en yeni nesil kadın sitesi olarak, kuruluşun yöneticisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

haberler, sağlık, fitnes,kadın sitesi,kadın portalı