Kadınların Orgazm Noktaları Nelerdir?

11.04.2021
707
Kadınların Orgazm Noktaları Nelerdir?

Kadınların Orgazm Noktaları Nelerdir?

Kadın bedeninde doğru düğmelere basmak zevki önemli ölçüde artırabilir. İnsan vücudu, insanların hakkında çok az şey bildiği çok etkileyici bir varlıktır. Bir kadının vücudundaki bu gizli noktalar kesinlikle onu açacak ve yoğun bir orgazm ve bazı durumlarda çoklu orgazm da sağlayacaktır.

Kadınların Orgazm Noktaları: Erkeklerin Onları Bulması İçin İpuçları

Cinsel uyarılma oldukça bireysel bir şey gibi görünse de, insanlar genellikle hangi noktaların motorlarını çalıştırdığına karar verme eğilimindedir. Bu sözde “orgazm noktaları” , cinsel uyarılma duygularıyla bağlantılıdır – bu noktaların uyarılması, cinsel zevk duygularını artırabilir ve seksi daha tatmin edici hale getirebilir. Orgazm noktaları bulmanın en iyi yolu, sizin ve partnerinizin iletişim kurmanız, denemeniz, biraz daha iletişim kurmanız ve tekrarlamanız gerekir.

Kadın Vücudunda 9 Beklenmedik Kadın Orgazm Noktaları;

  1. Kulaklar: Kulaklarda  120 akupunktur noktası vardır, bu yüzden kulakları okşamaya dikkat etmelisiniz. Isırmak, okşamak, yalamak ve kulaklara üflemek bir kadını muazzam şekilde uyandırabilir. Eğer harika bir konuşmacıysanız, vücudundaki cinsel enerjinin yayılmasını artırmak için kulağına kirli, seksi şeyler fısıldayın.
  2. Bilekler: Bilekler  pek kimsenin dikkat etmediği orgazm bir bölgedir. Bununla birlikte, bilek ince bir deri tabakasıyla kaplıdır ve bu onu bir zevk noktası olarak sınıflandırır çünkü bilekler öpüldüğünde ve kemirildiğinde kadın aşırı derecede açılır.
  3. Ense:  Bu erojen nokta, onu maksimum uyarılma için dikkat edilmesi gereken bir nokta haline getiren sinir uçlarıyla doludur. Bir kadının ense kısmını öpmek ve yalamak, kadındaki cinsel uyarılmayı karıncalanmakta ve alevlendirmektedir. Dolayısıyla bu, ön sevişme sırasında ekstra dikkat etmeniz gereken bir bölümdür.
  4. Bel: Ön  sevişme repertuarınızın bir parçası olarak bu hassas orgazm noktaya dikkat edin, çünkü alt sırtınıza masaj yapmak bir kadın için çok uyarıcıdır. Artan uyarılma dışında, alt sırt masajı pelvik kasları rahatlatır ve ilişkiyi daha pürüzsüz hale getirir.
  5. İç Uyluklar:  Cinsel organlara tehlikeli bir şekilde yakın olan iç uyluklar, çoğu erkeğin odaklanmadığı kadın vücudunun küçümsenmiş bir zevk noktasıdır. İç uylukları (erojen bölge) öpmek ve yalamak bir kadını kısa sürede açacaktır. Ön sevişme sırasında, onu daha da uyandırmak için iç uyluklardan klitorise kadar ilerleyebilirsiniz.
  6. Boynun Arkası:  Boynunuzun sıcak nokta olarak davranmasının nedeni olarak kadında en iyi erojen bölgeler: son derece hassastır, kan damarlarıyla doludur ve savunmasızlık ile ilişkilidir. Yumuşak, kalıcı okşamalar debriyajdır.
  7. Pelvis:  Pelvisine biraz sevgi odaklamak harika bir fikirdir; ancak, çok yakınken vajinasına kayma dürtüsüne direnmeniz gerekecek. İç uyluklarıyla dalga geçmek gibi, leğen kemiğinin etrafını öpmek ve yalamak, daha fazlası için yalvarana kadar onu heyecanlandıracaktır. Bir süre başka bir vücut bölgesine odaklanarak bölgeyi bırakarak hissi uzatın.
  8. Dizlerinin Arkasında: Bu alan, çoğu erkeğin bir kadını canlandırmaya çalışırken düşünmediği bir alandır, ancak aslında oldukça hassastır. İkiniz halka açık bir yerdeyken dizinin arkasını nazikçe eteğinin altına okşamak, eve vardığınızda onu meşgul etmeye hazır hale getirecektir. Siz de yalnız olduğunuzda bu özel noktaya biraz daha dikkat etmeyi unutmayın.
  9. Kol: Kadın vücudundaki diğer erojen bölgeler onun bir kolu, Omzunun hemen altında ve kolunun dış kısmında dirseği arasında başka bir klitoris var.

O özel bir baskı noktası olan noktayı bulduğunuzda ve doğrudan bastırıldığında ve 10 saniye veya daha fazla tutulduğunda, orgazm nefesine geçme kabiliyetine sahiptir ve vücudunu zevk dalgası doldurur.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
morruj
Merhaba,2020 sonlarında başlayan bu serüvenimizde sizler için en net araştırmalarımızla hizmet vermeyi hedefleyen en yeni nesil kadın sitesi olarak, kuruluşun yöneticisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

haberler, sağlık, fitnes,kadın sitesi,kadın portalı