Klitoral Pompa: Klitoral Emme Pompa Uyarımı

17.04.2021
733
Klitoral Pompa: Klitoral Emme Pompa Uyarımı

Doğru kullanıldığında klitoral pompa cinsel zevki artırabilir. İster tek başına ister bir partnerle dene, orgazmlara ulaşabilir ve yepyeni bir his türünü keşfedebilirsin.

Klitoral pompa nedir?

Klitoral pompa, klitoris (veya bazı durumlarda tüm vulva) üzerine yerleştirilmek üzere özel olarak tasarlanmış bir cihazdır. Klitoral pompa, cinsel zevki artırmak için klitorise kan akışını artırır.

Pompa, bir vakum oluşturmak, cinsel organları genişletmek ve ek uyarılma sağlamak için emme hareketlerini kullanır. Klitoral pompaların çoğu manueldir ve size emme mekanizması üzerinde tam kontrol sağlar. Titreşimli bir klitoral pompa, hissi daha da artırmaya yardımcı olabilir.

Her seks oyuncağında olduğu gibi , klitoral pompa kullanmadan önce tüm talimatları dikkatlice okuyun. Emme ve yoğunluk değişebilir ve pompanın çok uzun süre kullanılması doku hasarına neden olabilir.

Dikkatli olduğunuz ve her seferinde talimatları uyguladığınız sürece, bir klitoral pompa yatak odasında denemek için harika bir yeni oyuncak olabilir !

En iyi klitoral pompa nasıl seçilir

Herkes farklıdır, bu nedenle herkes için tek bir mükemmel klitoral pompa yoktur. Bir klitoral pompa seçerken kalite ve maliyete ek olarak kişisel anatominizi de hesaba katmak önemlidir.

Herhangi bir seks oyuncağı seçerken, kalite önceliğiniz olmalıdır. Biraz fazladan para harcamanız gerekebilir, ancak daha yüksek kaliteli bir klitoral pompanın daha iyi performans göstermesi ve çok daha güvenli olması daha olasıdır. Bu cihazları kullanırken güvenlik çok önemlidir. Çok fazla vakum yoğunluğu klitoral dokunuza zarar verebilir ve ağrılı olabilir.

Saygın markalara bağlı kalın ve bedeninize ve şekline uygun bir şey seçin.

Klitoral pompa boyutları

Birçok klitoral pompa benzer görünmekle birlikte, boyutları farklılık gösterir. Tüm uyarılmanın klitorisinize odaklanmasını istiyorsanız, daha küçük bir fincan boyutu seçin. Tüm vulvanızın kaplanmasını istiyorsanız, daha büyük bir cihaz ihtiyaçlarınız için en iyi klitoral pompa olacaktır.

Ayrıca kararınızı verirken anatominizi de göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. Tüm klitorisler, eşleşecek farklı klitoral pompalarla farklı şekil ve boyutlardadır. Çoğu saygın marka, her klitoral pompa için ölçümler içerecektir.

Klitoral pompa malzemeleri

Hemen hemen tüm geleneksel klitoral pompalar, karşılık gelen bir vantuzlu manuel bir pompaya sahiptir. Çoğu silikondan yapılmıştır (titreşimli klitoral pompalar dahil) çünkü esnek, yumuşak ve kullanımı rahattır.

Silikon da gözeneksizdir, yani süper hijyeniktir. Klitoral pompanızı her kullanımdan sonra iyice yıkadığınız sürece bakteriler için endişelenmenize gerek kalmaz.

Klitoral pompalar, bol parlak veya nötr seçeneklerle çeşitli renklerde gelir. Bazıları şeffaftır ve her bir pompayla klitorisinizin boyutunun değişmesini izlemenize olanak tanır.

Klitoral pompa çeşitleri

Üç ana tip klitoral vakum pompası vardır. Bunlar şunları içerir:

  • Silikon tüp aracılığıyla manuel bir pompaya bağlanan bir vantuz içeren basit klitoral pompa
  • Ayrı bir uzaktan kumanda ile kontrol edilen dahili bir titreşimli mermi ile titreşimli klitoral pompa. Daha modern, elektrikli pompalar, cihaz üzerindeki düğmelerle kontrol edilen yerleşik titreşim mekanizmalarına sahiptir.
  • Pürüzsüz ve dokulu kaplara sahip çift taraflı klitoral pompa, daha iyi his için klitorisinize karşı yumuşak sivri veya küçük çıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Klitoral pompa nasıl kullanılır

Geleneksel klitoral pompalar karmaşık görünse de, kullanımı kolaydır. İlk önce, vantuzun kenarlarına az miktarda yağlayıcı uygulayın. Bu, yerinde kalmasına, daha iyi emme sağlamasına ve sürtünmeyi önleyerek rahatlık duygularını artırmasına yardımcı olacaktır.

Fincan yerleştirildikten sonra, beraberindeki pompayı kullanmaya başlayın. Yavaşça başlayın ve klitorisinizi / vulvanızı istediğiniz his düzeyine pompalayın. Klitoral emiş pompanızın üzerindeki tahliye vanasının tam olarak nerede olduğunu bildiğinizden emin olun, böylece doğru zamanda tüm havayı hızla tahliye edebilirsiniz.

Asla aşırı pompalamayın. Çoğu uzman, klitoral pompanızı bir seferde 10 dakikadan daha uzun süre kullanmamanızı önerir. Bu oyuncakların ağrıya neden olmaması gerektiğini unutmayın. Ağrılı hissetmeye başlarsanız ve cinsel organlarınızın koyu bir mor tonuna dönüştüğünü fark ederseniz, derhal durun ve serbest bırakma valfini kullanın.

Pompa çıkarıldıktan sonra başka cinsel faaliyetlerde bulunursanız, olası değişikliklere karşı tetikte olmanız önemlidir. Klitorisinizin veya labianızın belirgin şekilde şiştiğini veya renginin değiştiğini fark ederseniz, profesyonel tavsiye alın. Şişmiş labianın ardında birden fazla neden olabilir , ancak uzun sürüyorsa veya ağrılıysa doktorunuzla konuşun.

Bir klitoral pompayı diğer oyuncaklar ve tekniklerle birleştirmek

Klitoral pompalar, orgazm elde etmek için diğer oyuncaklar / manuel uyarılma yanında da kullanılabilir. İstediğiniz uyarılma seviyesine pompaladıktan sonra, pompayı çıkarın ve klitorisinizi bir vibratör veya parmaklarınızla stimüle edin. Klitoral pompanız hassasiyeti önemli ölçüde artıracağından vücudunuzu dinleyin.

Klitoris sinir uçlarıyla doludur, bu nedenle pompayı çıkardıktan sonra doğrudan uyarmak çok yoğun olabilir. Yavaş yavaş başlayın ve yoğunluğu kademeli olarak artırın. Farklı uyarım seviyelerini denemek için vajinal masaj eklemeyi deneyebilirsiniz .

Titreşimli bir klitoral pompa kullanıyorsanız, bu muhtemelen herhangi bir ekstra uyarı olmadan orgazma ulaşmak için yeterli olacaktır. Çoğu vibratör farklı hızlarda, yoğunluklarda ve modellerde gelir.

klitoral pompa Kullanım Sonrası Zevk ?

Doğru kullanıldığında yatak odasında gerçek bir varlık olan kaliteli bir klitoral pompa, cinsel yaşamınızı dönüştürme potansiyeline sahiptir. Duyguları artırmak için üretilmiş bir klitoral pompa, orgazmınızı geliştirebilir ve seks oyuncak koleksiyonunuza harika bir katkı sağlayabilir.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
morruj
Merhaba,2020 sonlarında başlayan bu serüvenimizde sizler için en net araştırmalarımızla hizmet vermeyi hedefleyen en yeni nesil kadın sitesi olarak, kuruluşun yöneticisidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

haberler, sağlık, fitnes,kadın sitesi,kadın portalı